Jak zrezygnować z diety bez efektu jojo?

Witam mam 19 lat i przez trzy miesiące jadłam po 500 kcal mam 155 cm wzrostu i wazę teraz 43 kg z 52 jak wyjść z diety żeby nie mieć efektu jojo ?

Witam serdecznie,

dobrze, że zdaje sobie Pani sprawę z tego, że w końcu należy zakończyć GŁODÓWKĘ!
Odchudzanie nie polega na głodzeniu się i zjadaniu znikomej ilości kcal. Dieta musi być dobrze zbilansowana i pełnowartościowa. Tu już nie chodzi jedynie o jej kaloryczność. Musi Pani odbudować swój organizm. Nie radze tego robić na własną rękę. Tkanka tłuszczowa jest potrzebna do amortyzacji narządów wewnętrznych oraz do regulacji gospodarki hormonalnej Proszę zwiększać ilość zjadanych kcal. Należy zrobić to stopniowo i powoli. Nie obawia się Pani, jeżeli zacznie Pani delikatnie podnosić kcal to Pani mocno nie przytyje. Proszę podnosić kcal około 100kcal co dwa dni.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk