Jak zwiększyć zaufanie do dziewczyny?

Jak powiększyć zaufanie do dziewczyny, jesteśmy ze dób ponad rok, ale boje sie ją puścić do klubu ze kogoś pozna do czegoś dojdzie i bd mnie oszukiwać, ostatnio mieliśmy kłótnie właśnie z powodu ze idzie do klubu, oczywiście moja zazdrość, wybaczyła i staramy się odbudowac wszystko, ale jakoś zostalo to z tylu głowy ze gdzieś pójdzie ze znajomymi, nie mogę jej kontrolować i chce się dowiedzieć jak zwiększyć zaufanie

Witam,
Polecam tekst na moim blogu anna-mochnaczewska@bloog.pl o schematach które przeszkadzają nam w życiu. To co Pan opisuje moze mieć silny związek ze schematem porzucenia - mając go boimy się tak bardzo bycia zostawionym, że aż zaczynamy kontrolować i wprowadzać napięcie. To znowu może prowadzić do faktycznego rozstania. Na moim blogu jest również opis jak sobie z tym radzić.

Pozdrawiam,

Anna Mochnaczewska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza