Jak żyć ze złą opinią?

Miàlam 1 romans z zonatym facetem ( raz w zyciu spojrzalam na zonatego) opina idzie mi do dzis Od 4 lat probiwalam ulozyc sobie zycie bylo cos odeszli ok drugi rok jestem sama mowia na mnie dziwka brud szukam pracy ale oceniaja mnie zle wiec nie jest latwo rozwodce jak podejsc do tej sytuacji by ze mnie zeszli bym miala spokoj z synem ?- nieraz mam ochote i na sex i na wyjscie mam 38 lat ale Chce powaznego zwiazkow wiec dbam o reputacje Co radzicie bym odnalazla spokoj z synem i spokojnie zyla

Dzień Dobry Pani,

Proszę Panią, na to, co mówią Ludzie nie ma Pani wpływu.

Ma Pani prawo do popełnienia błędów, ważne że wyciągnęła Pani z tego wniosek.
Zachęcałabym Panią na skoncentrowaniu się na Sobie i Swoim Synu(zamiast na plotkach).

To jest czas dla Pani, żeby zastanowić się Co i Jak może Pani zrobić, żeby poprawić własną samoocenę, na tyle żeby stworzyła Pani satysfakcjonujący Związek.

Zapraszam Panią do bezpłatnej rozmowy, coś doradzę.

Dużo Dobrego,
Irena Mielnik-Madej