Jaką dietę mam zastosować, aby 5-letni syn przybrał na wadze?

moj syn ma 5 lat i wazy 19 kilo. jest bardzo drobny i bardzo maslo je. Jaka diete mam zastosowac aby syn przybral na wadze?

Droga Mamo, to bardzo zależy do tego co syn do tej pory zjada i gdzie leży problem. Czy w braku apetytu w ogóle czy w niechęci do wartościowych produktów.

Może Pani zawsze zwiększyć energetyczność posiłków dodając nieco więcej masła czy oleju. Nie zawsze jednak chodzi tu o zwiększanie ogólnej kaloryczności diety.

Warto byłoby się przyjrzeć całemu jadłospisowi dziecka. Coś musi być nie tak.