Jaką dietę powinna stosować osoba bez motywacji?

Witam Mam prawie 18 lat, mam 175 wzrostu a ważę już ponad 100 kg. Mam siłę woli na poziomie 0. Ch ę coś ze sobą zrobić ale nie potrafię. Potrzebuję pomocy odnośnie diety i nie wiem gdzie szukać pomocy. Jestem pod opieką wielu lekarzy, chodziłam do dietetyka, psychologa ale teraz... Wszystko można powiedzieć że mi przeszło. Szukam pomocy, kogoś kto ułoży mi dietę i wesprze

Warto skorzystać z pomocy psychodietetyka, który będzie mógł odpowiedzieć na obydwie Pani potrzeby. Można także poszukać pomocy w ośrodkach terapii zaburzeń jedzenia. Zachęcam jednak do dalszej zaangażowanej pracy nad sobą.

Dzień dobry,

być może trafiła Pani do nieodpowiedniego dietetyka. Powinna Pani szukać dalej, najlepiej aby był to dietetyk współpracujący z psychologiem ( zespół, który pracuje w 1 miejscu razem).

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Witam,

Warto kontynuować podjęte działania.
Odpowiednią dietę dobierze tylko dietetyk, natomiast wszelkie motywacyjne kwestie dotyczące zaburzeń odżywiania; wypracowywania dobrych nawyków, radzenia sobie z emocjami, a także wszelkie aspekty psychologiczne dotyczące trudności w utrzymaniu diety, lepszego zrozumienia siebie pod względem tematyki odżywiania wyjaśni Pani z psychodietetykiem, czyli psychologiem specjalizującym się w dietetyce.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Witam,

bardzo chętnie Pani pomogę. Pacjentów przyjmuję w Warszawie przy ulicy Głębockiej lub jeżeli nie jest Pani z Warszawy proponuję ułożenie diety przez Internet. Proszę o informację jaka opcja Panią interesuje a przedstawie szczegóły współpracy.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk