Jaką dietę przyjąć po głodówce?

chciałabym się dowiedzieć jaką dietę przyjąć w sytuacji gdy odchudzałam się praktycznie na nie jedzeniu..

To zależy jak długo trwała taka głodówka. Niemniej na pewno zaburzyła sobie pani metabolizm i myślę, że bez pomocy specjalisty, który przygotuje pani odpowiedni plan żywieniowy nie uda się Pani z tego wyjść.