Jak skutecznie schudnąć bez przymusu głodówki?

warzyłam 130 kg teraz warzę 85 ale chciała bym warzyć 67 kg mam 176cm co powinam zrobić żeby schudnąci 18 kg zaczełam głodówkę ale z tego powodu się kłócę z rodzicami POMOCY

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, proszę zrezygnować z głodówki! Schudnie Pani szybko, ale równie szybko kilogramy znów pójdą w górę, ponieważ metabolizm będzie spowolniony. Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u dietetyka (zapraszam do siebie do Gdańska lub Gdyni). Jeśli chciałaby Pani zacząć sama, na początku proszę wyeliminować złe nawyki żywieniowe i zacząć pić 1,5l wody dziennie, jeść regularnie, odstawić słodycze i produkty przetworzone, uważać na podjadacze i wybierać zdrowe potrawy. Powodzenia!

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę zastosować dietę redukcyjną dopasowaną do Pani wagi i wieku, ograniczyć dzienne zapotrzebowanie o ok. 500 kcal i zacząć regularnie ćwiczyć.