Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Chusta lekarska - opatrywanie genitaliów

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć genitalia za pomocy trójkątnej chusty.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

TSH dla kobiety w wieku rozrodczym, przed 30. rokiem życia, nie powinno przekraczać wartości 3,00 mIU/l, choć jest to wartość przybliżona.

Więcej na temat TSH i jego wartości pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/normy-tsh-charakterystyka-badania-kiedy-wykonac-badanie-normy.

Natomiast proszę pamiętać, że prawidłowa praca tarczycy to nie tylko poziom tyreotropiny, dlatego też samo badanie jej poziomu może być mylące, zwłaszcza gdy pojawiają się niepokojące dolegliwości. W takim wypadku wskazane jest zbadanie pozostałych hormonów gruczołu tarczowego, to jest T3 i T4.

Jeśli jest Pani zainteresowana, to zachęcam do lektury naszego artykułu: https://portal.abczdrowie.pl/niskie-tsh-przyczyny-znaczenie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy