Jaką mam chorobę psychiczną?

Witam od pazd/iernika leczony na depresje lekką z netwicą lękową.Złe dobieranie lekow przez p.psych i czeste ich zmiany Mirtor,afobam estazolam.Po 5 tyg. zmiana agomelatyna i afobam Baclofen.po 2.5 zmiana.Przed Światami doklada mi Ketilept do tego estazolam.po 5 dniach zażywania ketileptu dostaje silnych zrywow mioklonicznych,zlewne poty,zab świadomosci lekko podwyższona gorączka,3 noce nie przespane.Jade na Sor szpitala spedzam 16g.nic mi nie robią tylko pobranie krwi do badan.Dostaje 2relanium i mam isc spac.Po 2g.znowu silne mioklonie poty i inne objawy.Lekarz na to wez pan jeszcze 2relanium po 16g męki na SoR wypis paczka relanium i sk.do psychiatry.Mowie doktorowi ze to mi stało po Ketilepcie.odpowiedz idz do psychiatry innego.Wracam do swojego psych.po nowym roku mowie o ovjawach wyklucz zespól neuroleptyczny lub inny,gdzie ketilept jest na schizofrenie a nie na nerwice.po dwoch tyg.dostaje zakrzepowgo zap.żył seria zastrz. W brzuch.A p.psychiatra wyklucza lub raczej nie dopuszcza że mogł sie rozwinac zespół złośliwy.zmienia na pramolan relanium.Dostaje zapalaenia oskrzeli po pramolanie zaczelo sie od objawow grypopochodnych po 3tyg odstawim pramolan dostaje zastrzyki Zinnat.A od psychiatry na dobicie Ranofren po ktory. Wszystkie te objawy wzrosły i clonazepam do tego.Po 8 tab.znowu zakrzepica zab.świad.silne poty zlewne.wracam do niej mowiac ze jest gorzej a ona dobija rispoleptem a Tisercin 3tab.wykończyły mnie mioklonie wszystko maraz wraca zakrzepica znowu 40zastrzykw brzuch.Teraz jade na relanium10mg na nic i afobam 1.5mgna nocCoaxil w ciagu dnia 3razy po 1tab.Oprocz tego co sie dzieje ze mną chcąc czy niechcąc uzależniła mnie od benzo.Czy skierowac sie do szpitala psychiatrycznego.Sam wiem po swojim organizmie ze po Ketilepcie zaczelo mi sie to dziać i byl lub jest to zespol neuroleptyczny a teraz powiklania występuja oprócz uzaleznienia od benzo,gdzie sie skierowac macie jakis dobry osrodek co odpowiednio mnie zdjagnozuje.prosze o pomoc

Witam Pana,

Organizm ludzki różnie reaguje na wprowadzenie nowego leku.

Każdy lek może wywołać działania uboczne, co w dużej mierze

zależy też od wrażliwości osobniczej pacjenta.

W przypadku zażywania wymienionych przez Pana leków

również należy liczyć się ze skutkami ubocznymi.

Kwestię bezpiecznego łączenia leków oraz skutków ubocznych

stosowanych leków powinien Pan skonsultować z lekarzem prowadzącym.

To on zna (powinien znać) Pana organizm, historię Pana choroby

i posiada stosowną wiedzę na temat przepisywanych leków.

Należy też zapoznać się z ulotką.

Powinien Pan jednak wiedzieć, że leczenie środkami

farmakologicznymi jest leczeniem objawowym, bowiem środki

farmakologiczne nie leczą zaburzeń lękowych ani ich konsekwencji

i nie rozwiązują Pana problemów, jedynie tłumią objawy.

Jest to leczenie objawowe.

Warto więc zastanowić się też nad wprowadzeniem psychoterapii

w proces leczenia.

Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia lękowe,

i ich uciążliwe konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu

i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.

Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.

Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy zaburzeń

lękowych, ale również dociera się do przyczyny problemu

i znajduje się sposób wyleczenia choroby.

Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami

jak i przyczynami zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami,

dzięki czemu odzyska Pan spokój i radość życia.

Gdyby chciał Pan ze mną porozmawiać o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/