Jaką mogę wprowadzić dietę przy karmieniu piersią?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jaką mogę wprowadzić dietę przy karmieniu piersią ? Dzieciątko będzie miało za kilka dni rok. Jest dzieckiem z alergią. Dieta może być jedynie na bazie nabiału bez laktozy. Proszę bardzo za radę Chciałabym zrzucić zdrowym sposobem zbędne kilogramy niż jakiemiś tabletkami czy herbatkami

Dzień dobry,

najlepszym rozwiązaniem będzie indywidualnie dobrana dieta przez dietetyka. Zagwarantuje Pani pewną redukcję oraz zadba o zdrowie maluszka.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga