Jaka powinna być dieta przy hipoglikemii?

Witam, czy to normalne ze przy hipoglikemii reaktywnej zalecana dieta z niskim indeksem nie pomaga i mam po niej spadki? Potrafię mieć spadek po kaszy gryczanej z mięsem i warzywami polanymi oliwa, diagnostyka w szpitalu wyszła Ok. Dodatkowo w biegiem czasu Krzywe wychodzą coraz gorsze.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa lub diabetologa i dalsza diagnostyka