Jaki może być powód braku apetytu?

Witam, Mam 22 lata i od ok 3 miesiecy brakuje mi apetytu. Nie potrafie zjeść tyle ile wcześniej. 4 miesiace temu miałam robioną morfologie, poniewaz przez 2 miesiace non stop bolala mnie glowa, gdzie wszystko było w normie, tylko biale krwinki były blisko gornej granicy. Nie jestem otyła, mam wagę w normie i nie mam depresji.

Witam Panią Serdecznie,

Ważna jest jakość odżywcza Pani pożywienia.

Jeśli je Pani mało, a pożywienie jest bogate w jarzyny, owoce, witaminy i zażywa Pani suplementy, to myślę, że nie ma powodu do niepokoju, jeśli chodzi o małą ilość jedzenia.

Nie wiem, jaki Pani tryb życia prowadzi.
Ponieważ ma Pani ból głowy, to może wskazywać na sytuacje napięciowe, w szkole lub pracy, czy też w życiu osobistym.

Zachęcam Panią do pamiętania o aktywności fizycznej, relaksacji, może jodze i pogodnym nastawieniu do siebie i innych.

Życzę Pani dużo radości,
Irena Mielnik-madej