Schizofrenia a leki psychotropowe

Czy schisofrenia hebefreniczna jest wyleczalna czy cale zycie czeba przyjmowac psychotropy

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od stopnia kontroli choroby. Możliwe jest stopniowe odstawienie leków, aczkolwiek jest to zależne od indywidualnego przypadku.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Witam Panią Serdecznie,

Leczenie schizofrenii hebefrenicznej jest zazwyczaj długotrwałe i wymagające.
Polega na farmakoterapii, terapii, odpowiedniej diecie, suplementacji, odpowiednim trybie życia.

Istotne w zdrowieniu jest wspierające środowisko rodzinne.
Choroba jest wyleczalna - jednak przebiega dla każdego w sposób indywidualny

Życzę Pani dużo radości,
Irena Mielnik-Madej