Jaki ser żółty podczas karmienia piersią?

Witam chcilabym zapytac jaki najlepszy ser zolty wybrac chodzi mi o nazwe ktory ms najwiecej witamin rydzki gouda edamski czy jaki dodam ze karmie piersia i bardzo mi na tym zalezy

Witam. Najlepiej urozmaicać i jeść każdego po trochę, oczywiście w umiarkowanych ilościach, gdyż sery te są bardzo tłuste. Jeden może mieć nieco więcej wapnia, a drugi może mieć więcej witamin z grupy B, jednak nie są to bardzo znaczące różnice. Proszę bardziej mieć na uwadze, aby ser nie zawierał żadnych sztucznie dodanych składników takich jak np.: konserwanty, barwniki, mleko w proszku, tłuszcz roślinny, skrobia, lecytyna sojowa. Ddobry ser powinien mieć w składzie tylko: mleko, podpuszczkę, sól i kultury bakterii. Pozdrawiam