Jakie owoce podczas karmienia piersią?

Witam Jaki owoc ma najwiecej witamin karmie piersia Wiec nie moge pozwolic sobie na wszystkie jakie witaminy maja platki jaglane jakich witamin najwiecej jakie sa sposoby dowowe na zatwardzenie i chemorojdy

Droga Mamo, trudno powiedzieć jakie owoce są najbardziej wartościowe. Każdy ma w sobie coś niepowtarzalnego, dlatego warto je mocno urozmaicać w diecie.

Z owoców bezpiecznych dla mamy karmiącej może Pani wybierać pomiędzy: borówki amerykańskie, jabłka, gruszki, mango, brzoskwinie, morele, banany, melony, arbuz, a także w sezonie porzeczki, maliny.
Unikamy cytrusów, dużych ilości winogron, a także czereśni.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
www.facebook.com/fooddiet