Jaki sport przy problemach z kręgosłupem szyjnym?

Witam,jaki sport można uprawiać przy problemach z kręgosłupem szyjnym?

W przypadku schorzeń kręgosłupa ćwiczenia i sport należy dobrać indywidualnie. Wiele też zależy jakie są to "problemy z kręgosłupem". Nieprawidłowo dobrana aktywność fizyczna może nasilić problemy.
Najlepiej porozmawiać z rehabilitantem/fizjoterapeutą zajmującym się schorzeniami narządu ruchu i z nim ustalić zakres i możliwości aktywności fizycznej.