Jakie atybiotyki mogę stosować przy leczeniu psychiatrycznym?

Witam, bardzo proszę o pomoc. Otóż od trzech lat stosuję lek Lexapro w dawce 15 mg/dobę, z powodu zaburzeń lękowych. Oprócz tego leku na stałe przyjmuję również Bisopromereck w dawce 5 mg/dobę z powodu tachykardii. Obecnie zachorowałam na zapalenie dolnych dróg oddechowych i mam niestety problem z antybiotykiem. Lekarz rodzinny dwukrotnie przepisał mi antybiotyki, których wg mojego psychiatry nie powinnam brać, chyba, że pod stałym nadzorem lekarskim, Są to antybiotyki Rovamycine a następny to Summamed. Lekarz rodzinny nie chce słuchać moich uwag i kwituje je zdaniem "skoro pani lepiej wie, to po co pani do mnie przychodzi?" Dodam, że do lekarza psychiatry dojeżdżam ponad 270 km i nie mam możliwości bezpośredniego kontaktu w takich przypadkach, jedynie telefonicznie. Prosze o informację jakie antybiotyki mogę stosować przy tych dwóch lekach, które biorę na stałe. Bardzo na Państwa liczę . Pozdrawiam

Najlepiej sprawdzać w ulotce informacyjnej leków psychiatrycznych w akapicie możliwych interakcji, tam ma Pani zawsze wymienione jakie leki nie powinny być stosowane łącznie z lekiem psychiatrycznym