Jakie ćwiczenia nie obciążą stawów, wysmuklą uda i ujędrnią pośladki?

Dzień dobry, chciałabym trochę wysmuklić uda i ujędrnić pośladki. Chętnie korzystam z serii ćwiczeń, jakie znajdę w internecie i dają one swoje efekty, jednak moje stawy są później nie do wytrzymania, ponieważ mam RZS. Codzienne czynności nie sprawiają mi żadnych kłopotów, bo mam dobrze dobrane leki, ale większy wysiłek skutkuje natychmiastowym puchnięciem i bólem. Czy są jakieś ćwiczenia nie obciążające zbyt stawów, a przynoszące widoczne rezultaty?

Dzień dobry

W zaistniałej sytuacji może warto pomyśleć o zabiegach z medycyny estetycznej, które modelują sylwetkę?
Myślę, że połączone z odpowiednią dietą dadzą dobre efekty a co najważniejsze- nie będą obciążać stawów.

Polecam zabiegi:
* Liposhock- połączenie ultradźwięków i shockwave czyli fal akustycznych, które niszczą komórki tłuszczowe i usuwają nawet zaawansowany cellulit. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta i jędrna.

*Velasmooth- zabieg, który jednocześnie wykorzystuje trzy źródła energii – mechaniczną, światła i prądu o wysokiej częstotliwości (RF). Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz w bezpieczny sposób modeluje sylwetkę.

Pozdrawiam