Jakie jeszcze właściwości zdrowotne wykazuje mikstura?

Witam mam 27 lat i codziennie rano na czczo pije miksture skladajaca sie ze szklanki wody z lyzeczka miodu wielokwiatowego,lyzeczki pylku pszczelego i soku z polowy cytryny na odpornosc.Mam pytanie jakie jeszcze wlasciwosci zdrowotne wykazuje picie takiego napoju codziennie rano?

Dzień dobry,

napój tego typu pozwala Panu zwiększyć ilość wypijanych płynów w ciągu dnia, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz wzmaga procesy fermentacyjne w jelitach - pobudza proces defekacji. Miód dostarcza także nieco kcal

Pozdrawiam