Jakie mogą być przyczyny zbyt krótkiego snu?

Witam. Źle spie ostatnio za krotko po ok 3 godziny . Napisze krotko lekarka mi zapisala tabletki nasenne nasen (biore cala 2 raz i juz nie wezme) . Szczerze nie dzialaja . Myslalam ze chociaż obudze sie rano ale moj sen nie przekroczy 4 godzin po wysilku fizycznym w pracy. Może byc jakis powod ze tak wcześnie sie wybudzam ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, przyczyna moze byc stres. Prosze skonsultować sie z psychologiem lub psychiatra i zastosować techniki relaksacyjne, jogę. Pozdrawiam