Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego podczas snu przestaję oddychać?

Witam od kiedy pamietam mam tak od malego.od dluzszego czasu nasijala sie u mnie te objawy. kiedy zasypiam przestaje oddychać dzieje sie tak też podczas snu wtedy sie wybudzam wpadam wtedy w panikę (jestem bardzo nerwową osobą po przejściach) kreci mi sie wtedy w głowie i sciska w gardle. Proszę o pomoc lekarze rozkladają ręce i mówią ze to na tle nerwowym i tyle. Zalecają sie uspokoić ale u mnie w domu to nie możliwe. Zdarzają sie u mnie różne urojenia. Bardzo prosze o pomoc.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Czy ma Pani rozpoznany bezdech nocny? Zalecam wizytę u psychologa lub psychoterapeuty, celem poznania technik relaksacyjnych. Zwłaszcza, że pisze Pani też o urojeniach. Ćwiczenia takie jak trening oddechowy, trening relaksacyjny Jacobsona czy wizualizacja pomogą ukoić nerwy przed snem.
Jeśli chce Pani dowiedzieć się więcej o wyżej wymienionych metodach, lub ma jakieś pytania, zapraszam do kontaktu i konsultacji on-line:
https://e-poradnia.com/psycholog/MateuszDobosz.html
Pozdrawiam serdecznie

0

Dzień dobry,

Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u psychologa, który w czasie konsultacji będzie mógł określić jakiej pomocy Pani potrzebuje.

Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy