Czy można pozbyć się snów?

Witam. Czy da sie cos zrobic zeby nie miec snow? Nie raz snia mi sie jakies glupoty i pozniej calymi dniami o tym mysle. Nie chce miec snow.

Niestety lub stety, sny są niezależne od nas - tworzą się samoistnie. Nie są jednak czymś nienormalnym. Każdy człowiek ma tyle snów, ile cykli snu (trwających ok półtora godziny, skracających się z każdym kolejnym) jednak często ich nie pamiętamy. Sam fakt, że dziwne treści snów zaprzątają Pani myśli po przebudzeniu może świadczyć o innych dolegliwościach. Polecam skontaktowanie się z psychologiem celem nauczenia się treningu relaksacyjnego czy wizualizacji (aby "sny były lepsze") i szerszemu przyglądnięciu się problemowi.