Jakie produkty wprowadzać 9-miesięcznemu dziecku ze skazą białkową?

Jakie produkty wprowadzać 9 miesięcznemu dziecku ze skaza białkową?

Pytanie co Pani ma na myśli mówiąc skaza białkowa. Czy dziecko jest na diecie eliminacyjnej do tej pory i jakiej. Proponuję wstrzymać się od nabiału, jajek, i glutenu co najmniej do 12 mies, pozostałe pokarmy proponuję podawać pojedynczo we wzrastających dawkach i obserwować co najmniej przez tydzień.