Jakie są skutki bezsenności?

Kiedys chodzilem o odpowiedniej godz.od 23 i spalem do 6 albo do 8.Teraz roznie chodze spac zdarza sie ze od 3 albo 4 godz..Albo niespie tydzien ,5 dni.Gry na komputerze,ogladanie telewizji.Czasem uda sie przymusic wylaczac telewizor oraz komputer.Co dzieje sie i jakie skutki jesli niespimy ? Czym spowodowane itp

Witam!
Ważny jest odpowiedni rytm dobowy. Zaburzenia rytmu dobowego, czasu i jakości snu mogą skutkować zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nerwicowymi i wieloma innymi. Nasz mózg odpoczywa nieco inaczej niż np. mięśnie, jednak wymaga Odpowiedniej ilości snu! Wymuszoną bezsenność stosujemy jako prowokację przy badaniu EEG - może ujawnić ukrytą patologię. Pozbawianie snu jako tortury jest zakazane międzynarodową konwencją!!! O rytm biologiczny musimy dbać sami!!! Psychoterapeuci lub psychiatrzy Panu w tym pomogą.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

Witam Pana
Długotrwały brak snu może doprowadzić do nerwicy,
stanów lękowych, nadciśnienia tętniczego
i wielu innych zaburzeń.
Mogą też pojawić się inne problemy zdrowotne.
Doradzałabym niezwłoczne poszukanie terapeuty,
który zajmuje się zaburzeniami snu i uzależnieniami.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl