Jak poradzić sobie z bezsennością trwająca przez 12 lat?

Sprawa jest sprzed 12 lat. Miałem problemy z bezsennością , lekarz przepisał Promazin, zalecał branie 2 czy 3 tabletek dziennie po 100 mg. Brałem te ilości lecz sen w ogóle się nie pojawiał, jak 10 dni nie śpisz to zaczynasz panikować - zacząłem brać więcej tabletek Promazin ( 5 tabletek) żeby lek " załapywał" . W końcu raczej z totalnego zmęczenia i wyczerpania organizmu niż z brania Promazyny zacząłem zasypiać. Lecz pojawiły i trwają nadal skutki uboczne brania Promazyny tj.osłabienie pracy m

Witam!
Należy zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią testy, ocenią wrażliwość na poszczególne techniki oddziaływania, skorygują objawy poneuroleptyczne i podejmą odpowiednią terapię. W dzisiejszych czasach nie leczy się zaburzeń snu tak dużymi dawkami neuroleptyków I generacji (zbyt wiele przykrych objawów ubocznych. W Pańskim mieście z pewnością jest wyspecjalizowany ośrodek leczenia zaburzeń snu - proszę się z nimi skontaktować. pozdrawiam
W. Łuczkowski.