Jakie skierowanie jest potrzebne na wykonanie biopsji?

Witam, Mam 23lat i po zrobieniu usg piersi mam wykryty guzek w lewej piersi wraz z dokładnym opisem. Na podstawie wykonanego badania mam udać się do onkologa chirurga na biopsje. Czy potrzebne jest mi jeszcze jakieś skierowanie czy te badanie wystarczy?

Trzeba mieć skierowanie do poradni chirurgii onkologicznej lub bezpośrednio na biopsję. Takie skierowanie może wydać lekarz rodzinny (najlepiej ten który kierował na badanie USG).