Jakie sposoby leczenia są najlepsze na nerwicę lękową?

Witam, W lipcu krwawiłam jednorazowo z odbytu. Udałam się do chirurga powiedział, że mam hemoroidy. Jednak ja wmówiłam sobie , że mam raka. Tak mnie to zdołowało, że nie umiałam sobie z tym poradzić trafiłam na izbę przyjęć gdzie Pani doktor od chorób wewnętrzynch zbadała i powiedziała to samo. Stwierdziła, że mogę mieć nerwicę lękową. Nie odpuściłam poprosiłam o kolanoskopię wyszło ok. Zrobiłam USG brzucha, badania krwi oraz przebadałam się ginekologicznie łącznie z cytologią jest ok. Jednak ja dalej myślę , że jestem chora bo towarzyszą mi luźne stolce . Poszłam do psychiatry powiedział ,że to nerwica lękowa(mam leki właśnie minie 2 tygodnie jak je biorę) raz byłam u psychologa. A tak ogólnie to boję się wszystkiego o dzieci, o męża o to ,że umrę.

Szanowna Pani,
skuteczną metodą w leczeniu zaburzeń lękowych równolegle z farmakoterapią jest psychoterapia poznawczo - behawioralna. Zachęcam Panią do rozważenia takiej formy pomocy dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie