Jakie środki homeopatyczne dla dwuipółlatka chorego na autyzm

jakie leki, srodki homeopatyczne moge zastosowac dla mojego 2 i pol letniego synka cierpiacego na autyzm..

Witam

Leki homeopatyczne może przepisać dziecku tylko po uprzednim badaniu doświadczony w pracy z autystykami lekarz homeopata. Nie można niczego polecić ani sugerować bez badania.

Jednocześnie zastosowanie homeopatii w leczeniu autyzmu nie znajduje medycznego uzasadnienia. Potwierdzoną skuteczność ma wprowadzenie diety eliminacyjnej oraz terapii.

Rozumiem jednak i szanuję indywidualną decyzję rodziców, którzy chcą pomóc dziecku.

Pozdrawiam

Joanna Gałczyńska-Adamiak
www.centrum-logopedyczne.pl

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Niestety nie ma lekarstwa na autyzm. Tylko systematyczna terapia w wielogodzinnym wymiarze w ciągu tygodnia. Terapia wielokierunkowa: logopedyczna, pedagogiczna, SI, itd
Pozdrawiam AM