Jakimi badaniami można zbadać blizny po fotokoagulacji siatkówki?

Jakimi badaniami można zbadać, czy blizny po fotokoagulacji siatkówki na obwodzie zagoiły się prawidłowo lub też nie? Jestem ponad rok od zabiegu, a z jednym okiem mam problem: uczucie ciała obcego, jakiejś przeszkody na linii powieka-gałka oczna, oko jest lekko bolesne w dotyku, zdarza się, że powieka drga. Lekarze których odwiedziłam robili standardowe badanie dna oka i twierdzili, że "zmiany są zabezpieczone". Co to znaczy, że są zabezpieczone? Zagoiły się prawidłowo? To skąd moja dolegliwość

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę , że tak, proponuje udąc się do lekarza okulisty na dodatkową konsultację.