Głodzenie się oraz napady obżarstwa

Piszę po raz kolejny, to już zaszło za daleko. Teraz ważę 48 kg i mam 170 cm wzrostu. Chociaż teraz to już pewnie ważę powyżej 49 kg po takim obżarstwie. Nie umiem nic innego robić, tylko mysleć o jedzeniu, zawaliłam szkołę, ledwo zdałam. Budzę się po nocach z myślą co jutro zjem, a czego nie. Boję się przytyć. Wszyscy codziennie, po kilka razy, mówią mi, że strasznie źle wygladam, że jestem wychudzona. Ale ja tego nie widzę! Dalej mam wielki, odstający brzuch i grube uda (49 cm). Codziennie się głodzę, jem około 500 kcal dziennie, a potem co parę dni przychodzi dzień, że mam taki napad, kiedy jem ile wlezie, aż mnie mdli, ale nie mogę zwymiotować. Ciągle jadę na tabletkach przeczyszczajacych, nie mam siły, boję się zacząć jeść normalnie, bo boję się efektu jo-jo. Nie chcę więcej przytyć. I te wyrzuty sumienia, i ten tluszcz wszędzie go czuję, szczególnie na brzuchu.

Nie mam 3. miesiąc miesiączki, prawie wcale nie mam piersi, paznokcie i włosy też wyglądają źle. Mam na przemian wzdęcia i zaparcia. Nie mam siły, probowałam się zabić, ale nie wyszło. Jest już późno, jak sie zaraz lepiej nie poczuję, to nie wytrzymam. Napad miałam o 18.00, teraz jest 23.21, a ja dalej o tym myślę. Już tak nie mogę. Mama mnie nie rozumie.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Wsparcie i pomoc ze strony naszego portalu nie wystarczą, jeśli naprawdę chcesz coś zmienić i wyzdrowieć.
Zastanawiam się, jakie są przyczyny tego, że nadal nie rozpoczęłaś odpowiedniego leczenia.
Twoja koncentracja na objawach choroby jest dość typowa. podobnie jak ich wpływ na inne sfery życia (szkołę, aktywność, pracę, relacje z bliskimi).
Zmiana na lepsze jest możliwa, jeśli tylko pozwolisz sobie pomóc.
Proszę, abyś jak najszybciej skontaktowała się z lekarzem psychiatrą.

Serdecznie pozdrawiam