Kiedy organizm wraca do normy po stosowaniu Izoteku?

Po jak długim czasie organizm wraca do siebie po zakończeniu kuracji izotekiem ? Chodzi głównie o prawidłową pracę wszystkich gruczołów? Ponadto czy zaburzenie pracy gruczołów dróg rodnych moze prowadzić do jakichkolwiek infekcji albo czy jest duze ryzyko ich wystąpienia? np. czy współżycie będzie powodowało narażenie na takie zmiany?

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczna jest antykoncepcja przy stosowaniu tego leczenia