Kłucia ciała przy nerwicy lękowej

Dzień dobry. Jakiś czas temu zaczęły mi się kłucia ciała ale to minęło. Teraz od dwóch dni znowu dziwnie kłuje mnie ciało, nie trwa to cały dzień tylko np. dzisiaj i wczoraj zaczęło się wieczorem. Do tego kłucia dochodzą jeszcze takie dziwne jakby przechodzenie prądu po skórze łydek, nie wiem jak to do końca określić ale to nie boli. Dodam że chorowalam trzy lata temu na nerwicę lękową i jeszcze czasami ten lęk wraca, ogólnie jestem bardzo lękliwa i bardzo wrażliwa

Dzień dobry, nerwica lękowa daje objawy somatyczne, o jakich Pani pisze. I obawiam się, że będą wracać, jeśli nie zmieni Pani czegoś w swoim życiu. Lęk próbuje to Pani właśnie podpowiedzieć... Podstawową metodą leczenia takich trudności jest psychoterapia. Zachęcam do jej podjęcia.

Witam,
kłócie i pozostałe dolegliwości mogą być dowodem,że odczuwa Pani sygnały z ciała.Problem w tym,że nie wiemy,na ile w ogóle takie sygnały wywołują u Pani niepokój/nerwica lękowa/,a na ile sa kontaktem ze swoimi potrzebami.Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą lub kimś prowadzącym treningi uważności,treningi pracy z ciałem.wszystko,co wiąże się z jego odczuwaniem i akceptacją.