Kłucie po lewej stronie brzucha po chodzeniu

Witam serdecznie Mam 19 lat, odrzywiam się zdrowo nie pale nie piję, co prawda sportu nie uprawiam ale kocham długie spacery na łonie natury a mieszkam na wsi Mój problem to coraz częstszy ból ( kłucie coś jakby mięśniowy ) z lewej strony brzucha zaraz za mięsniem brzucha ( tak to lokalizuję) Zaczęło sie pare mieś temu myślałem że to "kolka" bo ból identyczny a i występował rzadko, teraz jest tak że jak gdzieś idę to po jakimś czasie losowo występuje ból przejde 10m i sie zacznie, czasem prz

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane badanie lekarskie i diagnostyka, badania krwi m.in morfologia, jonogram, tsh, glukoza, badanie ogólne moczu i usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam