Kołatanie serca, drętwienie dłoni i ciała oraz silne gazy

Witam, trzy tygodnie temu zachorowałam na niemal bezobjawowe zapalenie gardła. (Od tego czasu mam dziwne objawy w postaci kołatania serca, poczucia "zatrzymywania się" serca, jego kłucia czasem drętwieją mi dłonie i odczuwam coś w rodzaju "wewnętrznego drgania ciała". Dodatkowo cierpię na straszne gazy i jakby "balonik powietrza" przesuwający się od mostka pod żebro, do czasu pozbycia się gazów. Mam też ciut wyższe ciśnienie .Zrobiłam morfologię, wraz z CRP, d-dimerami i wszystko ok. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.