Konsekwencje unikania kolacji i picia dużej ilości piwa przez męża

Witam Moj moz je tylko obiad sniadania kolacji wogole za to lubi pic duze ilosci piwa jakie mogo byc tego konsekwencje zyje tak juz bardzo dlugo ma 173wzroostu i wazy 73kg jest bardzo chudy

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam. Pani opis wskazuje na alkoholizm albo przynajmniej ryzykowne picie. Pierwsza konsekwencja już jest. Pozdrawiam

 Ewa KozĹowska

Skutkami takiej diety może być nie tylko alkoholizm, ale też problemy z wątrobą, z ciśnieniem i mnóstw innych poważnych problemów zdrowotnych.