Którego kolegę wybrać?

Witam. Mam 21l. Jak widać i rozwiązać problem z punktu widzenia psychologa : mam 2 kolegów którzy są zakochani we mnie. Jednego znam od 5 lat drugiego od miesiąca. I z 1i2 coś probowane było ale co zrobić dalej aby nie skrzywdzić. Do pierwszego jestem przywiązana, zna mnie i wszyscy inni go znają a drugi mnie zna tylko z wierzchu i nikt go nie zna z moich stron. 1 jest zwyczajny, dobry, zamknięty w sobie ale nie przy mnie. 2 zaś to trochę łobuz ale przy mnie jest inny i gotowy się zmienić. Oboje ważni. Więcej bym napisała ale nie ma tu miejsca :) każą wybierać. Mam się bawić w rozum i serce? A może ich zostawić, albo i nie...

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt i za zaufanie :)

Napisała Pani w relacji: "...2 zaś to trochę łobuz ale przy mnie jest inny i gotowy się zmienić.... ." nie dojaśniając, co miała Pani na uwadze?
Zna Pani pierwszego Kolegę od pięciu lat, który "... jest jest zwyczajny, dobry, zamknięty w sobie ale nie przy mnie... ."

Pojawiły się u Pani wątpliwości, którego Kolegę wybrać, gdyż obaj są w Pani zakochani.

Odpowiadając na Pani pytanie, jeśli czuje Pani, że:
1. Któryś z Kolegów jest dla Pani (jednak) bardziej ważny
2. Jest Pani pewna, że może polegać
3. Jest Pani źle bez Kolegi
4. Czuje się Pani ważna, zadbana
5. Kiedy czuje się Pani wysłuchana

Pojawiły się u Pani wątpliwości, dotyczące wyboru Kolegi..., w sprawach tzw. sercowych, Nikt nie może Pani radzić, gdyż Nikt nie wie, co Pani czuje.
Pani zadaniem jest, by samodzielnie podjąć decyzję, kierując się
i rozumem, i sercem.

Relacja uczuciowa jest relacją wymagającą nieustannej pracy, zaangażowania oraz współpracy.
Związek partnerski jest możliwy, gdy obie strony będą otwarte na potrzeby/pragnienia Partnera oraz gotowe, by na te potrzeby wzajemnie odpowiadać.

Po namyśle, sadzę że przydatna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem, z innej perspektywy, która (domniemam) ułatwiłaby Pani podjęcie decyzji.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605