Czy powinnam walczyć o partnera, pomimo że on wybrał inna?

Dzien dobry od tygodnia jest mi ciezko i chce mi sie plakac :(. Mam 23lata i miesiac temu poznalam chlopaka ktory odsiaduje wyrok w zk wciagu miesiaca zostawilam mojego chlopaka wlasnie dla niego i zmienila dotychczasowe zycie ale niestety on poznal inna czy powinnam dalej o niego walczyc ....tak bardzo go kochan

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała sama podjęła taką decyzję.

Czy powinna Pani walczyć?
Proponuję, żeby nie "walczyć".
Może Pani zaproponować rozmowę byłemu partnerowi, przeprosić go, szczerze powiedzieć mu, jak jest dla Pani ważny i poczekać na odpowiedź.

W międzyczasie zająć się sobą, czyli podjąć aktywność fizyczną, dążyć do poznania nowych znajomych, zapisać się na ciekawe zajęcia.

Proszę rozważyć rozmowę z psychologiem.

Życzę tylko dobrej dla Pani decyzji,
Irena Mielnik-Madej

Witam Panią bardzo serdecznie!
Wybory miłosne nigdy nie należą do prostych, ponieważ czasem rozum podpowiada coś innego niż serce.
Chłopak, który odsiaduje wyrok, a przy tym najpierw rozkochuje w sobie Panią, a po miesiącu inną kobietę, chyba za bardzo nie wie czego chce.
Proszę się teraz skupić na tym, czego Pani chce od życia. Czy chce Pani żyć u boku mężczyzny, który o Panią dba i szanuje, czy u boku faceta, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki.
Proszę się też zastanowić, czy potrafiłaby mu Pani zaufać i wybaczyć, że po miesiącu znajomości z Panią, gdzie Pani przewróciła swoje dotychczasowe życie do góry nogami dla niego, on znalazł sobie inną?
Te pytania są bardzo ważne, ale i tak ostateczną decyzję podejmie Pani sama.
Wszystkiego dobrego!