Leczenie zespołu Morfeusza

Witam, podejrzewam u siebie zaburzenie snu pod nazwą "Zespól Morfeusza". Chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób jest możliwe leczenie tego schorzenia.

Witam!
Leczenie Z.Morfeusza jak najbardziej podlega leczeniu. Należy się zgłosić so seksuologa, psychologa lub psychiatry, którzy zajmują się tym tematem.
Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę nie odkładać wizyty. Terapia jest wg. wielu specjalistów bardzo skuteczna.
Pozdrawiam, J.Pluta

Witam,
Aby potwierdzić diagnozę proponuje udać się do wybranego psychoterapeuty. Istnieje wiele sposobów leczenia zespołu Morfeusza. Najlepsze efekty daje połączenie psychoterapii z farmakoterapią.
POzdrawiam