Uczucie odrealnienia po pobycie w więzieniu

Dobry wieczór mam problem byłem w wiezieniu 4 miesiace .teraz mam jak by leki siedziałem zagranica jak bym mógł sie tego pozbyc

Witam Pana. Z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że pobyt w więzieniu był dla Pana doświadczeniem traumatycznym. Może Pan się udać do lekarza psychiatry by dokonał diagnozy czy nie cierpi Pan na objawy zespołu stresu pourazowego. Gdyby moje przypuszczenia się potwierdziły potrzebuje Pan wówczas odpowiednich oddziaływań. Pozdrawiam Pana