Lęk o zdrowie, brak sensu życia i złe samopoczucie

Odczuwam lęk, który najsilniejszy jest rano i w nocy Nie mogę spać bo myślę że umieram, ciągle płaczę, nie widzę sensu w tym co robię, bo mam wrażenie, że zaraz umrę. Czuje sie na pół przytomna, mamzawroty głowy w dodatku z daleka zaczęłam widzieć jakby podwójnie Każda lampa na ulicy ma podwójny kontur.Mysle, ze to guz mozgu Nic nie ma dla mnie sensu.Nie mam sily się umyć, przebrać. Budzę się z płaczem w ogóle mam wrażenie jakbym nie czuła swojego ciała.Chodzę jak w transie. Nie wiem co jest.

Dzień dobry.

Pani uogólniony lęk o Pani stan zdrowia i potencjalny guz mózgu może Pani łatwo zweryfikować poprzez poddanie się specjalistycznym badaniom w tym kierunku. Na początek wystarczy wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który zleciłby konieczne badania.

Pozdrawiam.