Lęk przed przełykaniem a konieczność wizyty u specjalisty

Witam mam33 lata i problem z który borykam się już od 2 miesięcy otóż jest to nerwica lękowa zaczeło się to że któregoś dnia sie zadławiłam jedząc od tej pory mam straszne lęki nawet prze przełykaniem własnej śliny czy powinnam odwiedzić psychiatrę jak radzić sobie z lękami proszę o pomoc bo czasami mam już wszystkiego dość

Dzień dobry!

Może Pani zgłosić się do lekarza psychiatry i/ lub psychoterapeuty, który pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Pozdrawiam!

Witam Panią
Rozumiem lęk przed wizytą u lekarza, ale z lękami jest tak że czasem jak nie poradzimy sobie z jednym to potem pojawiają się następne. Szkoda jest marnować sobie życie na lęki, jest tyle fajnych rzeczy które można robić w życiu, tylu ciekawych ludzi a lęki jednak trochę ograniczają. Dlatego może warto by skorzystać z wizyty u lekarza?
Anna Suligowska