Leki antydepresyjne a Polopiryna

Witam. Moje pytanie brzmi czy mogę łączyć lek antydepresyjny z polopiryną ? Jestem teraz przeziębiona. Mam 15lat, proszę o szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam
15 LAT ponad rok temu

witam
najlepsza osoba ktora na to odpowie bedzie lekarz, na ulotce od poszczegolnych lekow jest zawsze napisane z jakimi lekami nie mozna laczyc. Dobym zrodłem informacji moze byc tez pani farmaceutka w aptece
pozdrawiam
a.s

Dzień dobry!
Wszelkie tego typu kwestie należy osobiście konsultować z lekarzem. Najlepiej z lekarzem prowadzącym, który zna Panią i historię Pani dolegliwości.
Pozdrawiam!