Leki bez recepty na bezsenność

Dzień dobry, Mam na imię Michał, mam 20 lat, ostatnie pare lat ciężko mi zasnąć, niepokoją mnie różne myśli przed snem. Proszę powiedzieć jakie lekki można kupic w aptece bez recepty dla tego żeby szybko zasnąć ? Pozdrawiam, Michał

Przede wszystkim należy ustalic przyczynę bezsenności. Bezsennośc ma różne formy; problemy z zaśnięciem, problemy z utrzymaniem ciągłości snu, zbyt wczesne budzenie się itd. Może byc chorobą samą w sobie albo objawem innej choroby. Leczenie dobiera się w zależności od przyczyny; leczenie na własną rękę nie przyniesie efektu.
Proszę udac się do psychiatry zajmującego się zaburzeniami snu bądź do Poradni Zaburzeń Snu.