Lęki, osłabienie i zaburzenia rytmu serca podczas rzucania palenia

dzień dobry rzucam palenie ale po trzech czterech dniach mam duże lęki, słabo się czuje, mam trudności z funkcjonowaniem serce wali jak młot i ogólne poczucie osłabienia.Co robić gdzie się udac z tym problemem.

Podobne objawy mogą mieć podłoże emocjonalne (nerwicowe). Warto wówczas skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Szczególnie, jeśli nie ma Pan innych trudności, zaburzeń czy objawów.