Leki poprawiające metabolizm i wspomagające przybór masy

witam poszukuje leku ktory poprawi moj metabolizm i pomoze nabrac i masy ciala

Jeżeli poszukuje Pan leku proszę skierować pytanie do lekarza. Zadaniem dietetyka jest regulowane masy ciała z wykorzystaniem naturalnej żywności i suplementów diety. Jeżeli Pana problem kwalifikuje się do interwencji farmakologicznej wizyta u lekarza będzie niezbędna, gdyż poszukiwane przez Pana środki są wydawane na receptę.