Zapytaj lekarza

1 , 0 3 7 , 0 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Łożysko wrośnięte w macicę

Ale jak jest ciąża 26 tygodniu i pacjentka odczuwa cały czas boleści to chyba coś jest nie tak. A lekarz nic z tym nie robi nawet usg, zostawia ją bez opieki po czym, gdy nadchodzi ranek okazuje się, że dziecko nie żyje i ma cesarkę. Przy operacjii okazuje się ze łożysko jest wrośnięte w macicę czy da się uratować? Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Ból jest zawsze sygnałem alarmującym i nie powinnen zostać pominięty. Czy da się uratować dziecko w takiej sytuacji? To bardzo trudne pytanie, ponieważ wszystko zależy od wieku ciąży, od stanu płodu oraz od możliwości danego szpitala. Czy da się uratować macicę? Prawdopodobnie tak, w takiej sytuacji konieczny jest zabieg, a potem okres rekonwalescencji.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy