Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Zaburzenia krzepnięcia wynikać mogą ze zmniejszenia stężenia bądź zaburzenia funkcji płytek krwi lub osoczowych czynników krzepnięcia. Wyróżnia się również skazy naczyniowe, kiedy do krwawień dochodzi z powodu osłabienia i kruchości ściany naczyń.
Ocena ciężkości zaburzeń oraz możliwości leczenia wymaga przeprowadzenia diagnostyki, w celu zlokalizowania przyczyny występujacych u Pani zaburzeń krzepnięcia. Konieczna jest więc wizyta u lekarza, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania przedmiotowego, zleci odpowiednie badania dodatkowe lub skieruje do specjalisty - hematologa.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy