Mąż nerwowo zareagował na pieszczoty

Mój mąż zle zareagował na mój dotyk penisa,co właśnie bardzo lubił gdy to robiłam wręcz sam naprowadzał rękę.Zrobił dziwny obrót nerwowy ,ja poczułam się zawstydzona i cały dzień był milczący ,ja też.
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Opisywana przez Panią sytuacja miała miejsce tylko raz, nie musi więc świadczyć o niczym niepokojącym. Być może akurat w tamtej chwili mąż nie miał ochoty na pieszczoty ani zbliżenie, miał głowę zajętą innymi myślami. Może czuł się nieświeżo (nie miał okazji wcześniej wziąć prysznica) i z tego powodu nie chciał doprowadzić do pieszczot lub obawiał się, że z powodu zmęczenia dniem, stresu nie uda mu się osiągnąć pełnej erekcji. Powody mogą być różne, prawdę zna jedynie Pani mąż.
Warto, abyście porozmawiali na ten temat, jeśli sytuacja powtórzy się. Na pewno nie ma jednak potrzeby, aby martwić się na zapas.
Pozdrawiam!

Dzień dobry!
To, że mąz zareagował " zle na dotyk" nie jest niepokojące , bo może być wiele przyczyn, takiego zachowania i jak piszxesz sam proponował takie pieszczoty.Natomiast reakcja po zaistniałej sytuaacji jest w waszym zxachowaniu niewłaściwa. Należy prosto i jak najszybciej wyjaśnić powód tego zachowania, bez niepotrzebnego milczenia. Pozdrawiam!

Wielu mężczyzn peszy, gdy partnerka dotyka z własnej inicjatywy okolic penisa, a tam nie ma wzwodu, ani też szybko akurat nie reaguje on na dotyk.
Warto pamiętać o tym.
Zbytnie analizowanie pojedynczych sytuacji niczemu dobremu nie służy, nie należy generować niepotrzebnie problemów...

Dzień dobry, myślę, że warto powiedzieć mężowi o swoich odczuciach związanych z jego zachowaniem, być może sam wyjaśni Pani, dlaczego zareagował inaczej niż zwykle. Na podstawie informacji od Pani można snuć jedynie przypuszczenia i z równym prawdopodobieństwem brać pod uwagę przyczyny leżące w jakiejś dolegliwości chorobowej, która powoduje ból, nadwrażliwość członka, jak również w urazie emocjonalnym, powodującym jakiegoś rodzaju konflikt, negatywne emocje. Zachęcam do podzielania się z mężem swoimi obserwacjami.