Metabolizm a odchudzanie

od ponad 4 tygodni zaczelam cwiczyc , poniewaz chce stracic nadmiar 4kg. Mam 49lat i waze 53kg. Nie wiem co mam zrobic , poniewaz cos jest nie tak z moim metabolizmem , waga stoi w miejscu ani drgnie.

Witaj,
przy odchudzaniu warto monitorować zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie. Czasami może się zdarzyć, że tkanka tłuszczowa spada, ale przybywa mięśniowej- waga wtedy stoi w miejscu. Takie najprostsze wagi z tą funkcją można już nabyć za około 100-150 złotych, może warto się zastanowić nad zakupem.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl