Metody usunięcia przebarwień tetracyklinowych w postaci żółtawych plamek

Witam mam problem z przebarwieniem tetracyklinowym na zębach w postaci żółtawych plamek . Jakie są motody usunięcia takich przebarwień ?

Witam
Niektóre przebarwienia polekowe można usunąć w trakcie wybielania zębów, ale nie zawsze jest to możliwe i lekarz nie jest w stanie powiedzieć przed wybielaniem, na ile zabieg się uda. Bezpieczniejszą metodą jest wykonanie uzupełnień protetycznych- licówek, koron. Czasami zadowalające efekty uzyskujemy wykonując w miejscu przebarwień odbudowy kompozytowe- warto poszukać wówczas poczta pantoflową stomatologa, który robi to na prawdę ładnie.